Neler yeni

Haber Assassin's Creed Mirage Ile Seri Köklerine Geri Dönecek

1673726407167.png
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Montreal tarafından oyunculara sunulacak olan Assassin's Creed serisinin yeni oyunu Mirage, serinin köklerine gitmeye hazırlanıyor. Oyunun yaratıcı yönetmen Stephane Boudon, Games Radar ile yaptığı bir röportajda Mirage'ın nasıl eski oyunlardan ilham aldığını ayrıntılarıyla açıklıyor.

Assassin's Creed Mirage, eski oyunlarda yer alan unsurlara sahip olacak

Hayran geri bildirimlerinin önemsendiği belirtilen bir yapım olarak karşımıza çıkacak olan Assassin's Creed Mirage daha zengin ve dinamik bir dünyayı içerisinde barındıracak. Yaratıcı yönetmen Boudon'a göre Mirage ile seri köklerine geri dönecek.

Boudon, Mirage ile eski oyunların karşılaştırmasını da yaptı ve hangi unsurların bu oyunda yer alacağını açıkladı. Bu doğrultuda şunları söyledi: "Assassin's Creed Mirage'da yer alan kalabalıklar için daha sistematik bir yaklaşım benimsedik. AC 2'de NPC'lerin kendi bölgelerinde ve belirli yerlerde gruplanmaları o dönem için inanılmaz bir şeydi ancak şimdi bu durum biraz yapay kalıyor. Biz de bu durumu elden geçirdik."

Öte yandan Stephane Boudon eski AC oyunlarında yer alan duman bombaları ve fırlatma bıçakları gibi bazı gizlilik mekaniklerinin ve klasik araçların modern bir dokunuşla geri döneceğini belirtti.

 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar