Neler yeni

Tamamlanmış Devil In Me Türkçe Yama Projesi

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com
devil in me.png
Evet herkese tekrar merhaba;

Bugün sizlere yeni ve bizler için serinin son yaması diyebileceğimiz bir projenin başladığını duyurmak istiyoruz. Bugünden itibaren The Devil in Me Türkçe Yaması başlamış bulunmaktadır. Bundan önceki yamaların kalitesi ile aynı eş değere sahip olacak bu yamayı, bu yama ile zirvede noktalama kararı aldık. Bundan sonraki çıkartacak firmanın oyunlarını çevirebilir miyiz? Şuan için bunun cevabı maalesef "Hayır" sizlere bunun şerefine harika bir 3'leme yaparak bu seriye noktayı koyuyoruz. Bizleri bu zamana kadar destekleyen iyi kötü yorumları ile bizlere kattıkları her şey için teşekkür ediyoruz.

Proje Yöneticisi

@atessivas
@fayzdak1ng

Teknik Destek ve Paketleme

@atessivas
@CidQu

image (1).png

image.png

Son düzenleme:

hackerbomb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kafamda acaba çevirecekler mi diye düşünüyordum size bu konuda istek yapmak istiyordum.Bu gün projeye başladığınızı görünce mutlu oldum.Son proje olacağını okuyunca da ayrıca üzüldüm.Umarım ilerleyen zamanlarda fikriniz değişir.Proje için kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

resident18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Yıllardır The Dark Picture oyunlarının çevrilmesini bekledim ve siz çıkıp hepsini bir kaç ay içinde çevirdiniz ayriyeten yeni oyunu çıktı sıcağı sıcağına bunu da çevirmeye başladığınızı görünce sevindim. İlk oyunun çevirisine başladığınızda içimden bir ses "Çevirenler gönül işiyle bunu yapıyor ama ücretsiz bir yere kadar gidebilir" demiştim sanırım bir şekilde aynı durum oluştu. En azından yorumlarda ücretsiz yamalarınıza saçma sapan yorum yapıp sinir bozan tipler görmediğime sevindim. Her şey için teşekkürler ne zaman ne olacağı belli olmaz bu projeyi de tamamlamanızı sabırsızlıkla bekliyorum.

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com
çeviri ne zaman yayınlanacak merak ediyorum=)
Bunun için net bir şey söyleyemeyiz ama bir kaç ayı var diye bilirim buna 1-2 ay diye bilirsiniz
Yıllardır The Dark Picture oyunlarının çevrilmesini bekledim ve siz çıkıp hepsini bir kaç ay içinde çevirdiniz ayriyeten yeni oyunu çıktı sıcağı sıcağına bunu da çevirmeye başladığınızı görünce sevindim. İlk oyunun çevirisine başladığınızda içimden bir ses "Çevirenler gönül işiyle bunu yapıyor ama ücretsiz bir yere kadar gidebilir" demiştim sanırım bir şekilde aynı durum oluştu. En azından yorumlarda ücretsiz yamalarınıza saçma sapan yorum yapıp sinir bozan tipler görmediğime sevindim. Her şey için teşekkürler ne zaman ne olacağı belli olmaz bu projeyi de tamamlamanızı sabırsızlıkla bekliyorum.
Öncelikle destek mesajınız için ve yamalarımızı deneyip görüş bildirdiğiniz için teşekkür ederiz :) Bu oyunla birlikte biraz takım değişikliğe gitmeyi planlıyoruz bakalım neler olacak belki de planladığımız şeyleri de yapmayız belli olmaz :)

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com
%10'a gelmiş bulunmaktayız

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com
Az önce House of Ashes serisini bitirmiş bulunmaktayım. Yama çok iyi Allah razı olsun çevirenden getirip önümüze sunanlardan... Diğer oyunları çevirmiş olmanız onları almam için +1 neden daha sunuyor bana çok teşekkür ederim.
bu güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz ❤️

zireael7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Little Hope ve House Of Ashes oyunlarını sizin çevirilerinizle tamamladım. Çok sevdiğim serinin oyunlarını bu şekilde güzel çalışmalarla Türkçe deneyimlememize katkı sağladığınız için teşekkürler. Devil In Me çevirisini de merakla bekliyor, en kısa zamanda bitmesini umuyorum. İyi çalışmalar.

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com
%30'a gelmiş bulunmaktayız

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com
Test aşamasına geçilmiştir!

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Forumuz,kaynak sayfasında bulunan dosyaları indirmek için bazı   şartlar   vardır.

İlgili kaynak dosyasını beğenip yorum yapmadan dosya indiremezsiniz.

teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, çalışıyor, ty ve benzeri SPAM   YAPMAK  YASAKTIR!

Aynı mesajı sürekli olarak yazmak. teşekkürler, tşk ve benzeri!   YASAKTIR!

Spam mesaj atan görürseniz "YETKİLİYE BİLDİR" tuşu ile bize bildirmeniz önem  ;ve  rica olunur!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar