Neler yeni

Haber Cyberpunk 2077 Için 2.0 Adlı Büyük Güncelleme Geliyor

Cyberpunk 2077, 21 Eylül’de oyuncuların karşısına 2.0 güncellemesiyle çıkacak. Bu güncelleme, oyunu sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak ve oyunun oynanışını değiştirecek yeni özellikler getirecek. Bunlardan biri de, daha önce görmediğimiz yeni bir beceri ağacı ve avantaj sistemi olacak.

2.0 güncellemesi sadece beceri ağacını değil, aynı zamanda polis sistemini de yenileyecek. Polisler artık daha sert ve adil davranacak ve suçlulara göz açtırmayacak. Oyunda siberpsikoz hastalığına yakalananlar ise hiçbir uyarı yapılmadan etkisiz hale getirilecek.
Güncelleme 2.0, araçlardan ateş etmeyi de kolaylaştıracak. Artık silahlarımızı motosikletin arkasından, arabanın ön veya yan camından rahatça kullanabileceğiz.


222857b6-b842-4306-96f9-b706c0f956a6.jpg

  • Cyberpunk 2077 için 2.0 adlı büyük güncelleme geliyor: Bu güncelleme, oyunun oynanışını, grafiklerini ve hikayesini değiştirecek yeni özellikler ve sistemler ekliyor. Bu güncelleme ücretsiz olarak sunulacak ve 21 Eylül’de çıkacak.
  • Phantom Liberty adlı genişleme paketi de geliyor: Bu paket, oyuna yeni bir bölge, yeni bir hikaye ve yeni bir karakter ekliyor. Bu paket ücretli olarak sunulacak ve 26 Eylül’de sadece PC ve yeni nesil konsollarda çıkacak.
  • Oyunun baş sahne programcısı soğutma sistemlerini kontrol etmeyi tavsiye ediyor: Bu, yeni güncelleme ve genişleme paketinin oyunun grafik kalitesini ve performansını artıracağı anlamına geliyor. Oyuncuların bilgisayarlarının bu değişikliklere uyum sağlayabilmesi için soğutma sistemlerinin yeterli olması gerekiyor.

 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar