Neler yeni

Haber Dying Light Geliştiricisi Yeni Rol Yapma Oyunu Için Konsept Çizim Paylaştı

50d20597-3e83-43c0-afc9-bf9102a44148.jpeg


Dying Light ve Dead Island geliştiricisi Techland, çeşitli yapıların ve köprülerin bulunduğu manzaraya bakan ve dev bir ağaca tutunan insanı gösteren yeni bir konsept sanat eserini paylaştı. Bu konsept çizim aracılığıyla henüz duyurulmamış olan fantastik rol yapma oyunu hakkında da yeni bilgiler geldi.

Oyunun şu anda çıkış tarihi belli değilHenüz duyurulmayan ve geliştirilme aşamasında olduğunu bildiğimiz yeni fantastik rol yapma oyunu hakkında Techland çeşitli detaylar paylaştı. Bu kapsamda oyunun gizemli bir yapısının olacağı, keşif unsurlarının ön planda olacağı ve egzotik bir temayı yansıtacağını belirtti.

Açık dünyaya sahip olacak bu yapım hikaye odaklı bir fantazi yapısını bizlere aktaracak. AAA yani büyük çaplı bir yapım olacağını belirten Techland, oyun içerisine diğer oyunlarda olan başarılı mekanikleri dahil edecek.

Konsept çizim ve bu bilgiler Twitter üzerinden bir gönderi aracılığıyla geldi. Dilerseniz gönderiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yeni oyun hakkında daha fazla detayın yakında gelmesi bekleniyor.


 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar