Neler yeni

Haber Eski Witcher 3 Geliştiricilerinin Yeni Oyunu The Invincible'ın Oynanış Videosu Yayınlandı

6aa39f4a-418e-4a15-a76a-5daf22f034d5.jpg

YouTube'da 'Cycu1' adlı içerik üreticisi bilim kurgu temalı macera oyunu The Invincible'ın 16 dakikalık oynanış görüntülerini içeren bir video paylaştı. The Invincible, eski The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 geliştiricilerinden yeni bir oyun olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Video çeşitli teknik detaylar gösteriliyorCycu1 tarafından yayınlanan oynanış videosunda oyunda desteklenecek yeni nesil teknolojiler yer alıyor. Bu kapsamda AMD FSR 2.2 desteği bu videoda karşımıza çıkıyor. Görünüşe göre oyun NVIDIA'nın DLSS 2/3'ünü veya Intel'in XeSS teknolojilerini desteklemiyor.

Starward Industries tarafından geliştirilen The Invincible için 4 Mayıs'ta yani yarın bir demo sürümünün yayınlanması planlanıyor. Yayınlanacak olan demo 4 Mayıs ile 8 Mayıs arasında oynanabilecek. 8 Mayıs'tan sonra bu demoya erişim sağlanamayacak. Dolayısıyla elimizde sınırlı bir süre mevcut.

The Invincible, Stanislaw Lem'in gerçekçi bilim kurgu dünyasında geçen hikaye odaklı bir macera deneyimini bizlere aktarmayı hedefliyor. Oyunun bu yıl piyasaya sürülmesi planlanıyor.

16 dakikalık oynanış videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.

The Invincible oynanış videosu

 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar