Neler yeni

Haber Microsoft, Xbox Game Pass Aile Planını Test Etmeye Başladı

1659776843442.png
Microsoft, mevcut abonelerin sahip oldukları avantajlarını başkalarıyla paylaşmalarına olanak sağlayacak bir Xbox Game Pass aile planını test etmeye başladı. Xbox Game Pass aile planının bir ön izlemesi şu anda Kolombiya ve İrlanda'da mevcut. Teste katılım sağlayan kullanıcılar aynı ülkede oldukları sürece mevcut aboneliklerini dört kişiye kadar sunabiliyor.

Microsoft'ta kıdemli teknik program yöneticisi olarak çalışan Tyler Mittleider şunları söyledi: "Kolombiya ve İrlanda'da bugünden itibaren Xbox Insiders kullanıcıları mevcut abonelik avantajlarını birden fazla kişiye sunabiliyor (Game Pass Ultimate). Bu sistem en fazla dört kişiye kadar destek sunuyor. Sisteme dahil olan bu dört kişi Xbox Game Pass Ultimate oyunlarına erişim sağlıyor. Böylece daha fazla kişi Konsol, PC ve Bulut platformlarında en iyi Game Pass oyunlarını deneyebiliyor.”


Bu plan ile beraber Ultimate üyeliğinin 18 günlük üyeliğe eşit olacağı ve bunun standart bir abonelikten çok daha pahalıya mal olacağını öne sürülüyor.


1659776911237.png

Öte yandan Microsoft'un bir süredir Xbox Game Pass için bir aile planı tasarladığı söylentiler arasındaydı. Bu kullanıcı testinin duyurulmasıyla beraber de bu durum onaylanmış oldu. Microsoft artık Xbox Game Pass Ultimate aile planını daha geniş çaplı olarak değerlendiriliyor.

 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar