Neler yeni

Haber Naughty Dog, Mevcut Ve Gelecekteki Oyunları Pc'ye Getirmeye Odaklanıyor

1099cc46-68ec-4f05-9221-5e0dafea6b4e.jpg

Uncharted'ın PC sürümünün çıkış yapmasının ardından geliştirici Naughty Dog çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda mevcut ve gelecekteki oyunları PC platformuna getirmeye odaklandıklarını bildirdi. Naughty Dog şu anda The Last of Us Part 1'in PC sürümü üzerinde çalışıyor ve gelecekte daha fazla oyununu PC'ye getirmeye devam etmeyi planlıyor.

Bir PlayStation Blog gönderisinde Naugty Dog, Iron Galaxy Studios ile çalışmanın heyecan verici olduğu belirtiyor. Iron Galaxy Studios, UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu'nda yer alan iki PS özel oyununu PC'ye portlayan ekip olarak karşımıza çıkıyor ve Naughty Dog bu ekiple daha fazla işler başaracağına inanıyor. Iron Galaxy ekibi bir nevi Naughty Dog'un PC platformuna bakış açısını değiştiriyor ve güçlendiriyor.

PlayStation konsoluna özel olarak çıkış yapan oyunlar yavaş yavaş PC platformuna geliyor ve gelmeye de devam ediyor. Yakın zamanda UNCHARTED™: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC'ye geldi ve 18 Kasım'da da Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PC platformuna çıkış yapacak.


 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar