Neler yeni

Haber Tdpa: The Devil In Me Oyunun Konusu Nedir?

capsule_616x353 (1).jpg

"The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me" oyunu, Supermassive Games tarafından geliştirilen bir korku oyunudur. Oyun, serinin ilk oyunu olan "Man of Medan" ile aynı tarzda, bir hikaye odaklı bir oyun olup, oyuncunun karakterlerin kaderini etkileyecek kararlar vermesini sağlar.

"The Devil in Me" oyununun konusu, oyuncunun iki karakter arasında geçiş yapmasını sağlar. Birinci karakter, genç bir adam olan Jimmy olarak tanımlanır. Jimmy, korkunç bir trafik kazası geçirir ve hayatta kalmak için mücadele eder. İkinci karakter ise Jimmy'nin kardeşi olan Mike olup, Jimmy'nin trafik kazası sonrasında gerçekleşen olayları araştırır.

Oyun, Jimmy'nin trafik kazası sonrasında gerçekleşen olayların arkasındaki gerçekleri ortaya çıkarmak için birçok korkunç gizemi çözmenizi gerektirir. Aynı zamanda oyun, Jimmy ve Mike arasındaki ilişkiyi de işlemektedir. Oyun boyunca, oyuncunun kararları, olayların sonucunu ve karakterlerin kaderini etkileyebilir.

"The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me" oyununda, oyuncunun çoklu sonlarla karşılaşması beklenir ve oyuncunun kararlarının sonuçlarının farklı olması beklenir. Oyun, korku, gerilim ve gizem türünde bir oyun olması beklenir.


 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar