Neler yeni
The Unvisited Grandma Türkçe Yama

Yamayı İndir The Unvisited Grandma Türkçe Yama 1.0

indirmek için izniniz yok lütfen kayıt olunuz
Türkçe Delivery.pngKONU

Aileni terk ettin ama olan bitene rağmen onlar seni hiç unutmadı. Eviniz her zaman sizin, çocukluk oyunlarınızın, artık var olmayan neşeli anlarınızın anılarını sakladı. Ama artık döndüğünüze göre ev, sanki karanlık sırlarınızı, pişmanlıklarınızı biliyormuşçasına gergin bir atmosferle karşılıyor sizi.

The Unvisited Grandma, sizi korku ve gizemin derinliklerine çeken bir oyundur. Ana karakter, ona geçmiş günahları ve kaybedilen aşkları hatırlatan görüntülerle karşılaşır. Evin uğursuz odalarına atılan her adımda oyuncu kendisini ve geçmişini anlayacaktır.

Oyunun özellikleri arasında sürekli gerilim ve oyuncunun evde kaldığı her dakikayı yeniden yaşamasını sağlayan bir atmosfer yer alıyor. Karanlık koridorlar ve uğursuz odalar, oyuncuyu korku ve korku dolu bir dünyaya sürükleyen gergin bir atmosfer yaratır.

Ancak The Unvisited Grandma’nın en dikkat çekici özelliği oyun ilerledikçe ortaya çıkacak görüntülerdir. Oyuncuyu geçmiş kararları, eylemlerinin sonuçları ve kendini kabul etmenin önemi üzerinde düşünmeye yönlendirecekler.

Kendi hayatınızın karanlık sırlarını araştırmaya ve yasak duygu ve duygularınızla yüzleşmeye hazırlanın. The Unvisited Grandma, gerçeği görmenizi ve kendinizi geçmişin gölgelerinden kurtarmanızı sağlayacak bir oyundur. Yüzüne bakan dehşetle başa çıkabilecek misin?


Proje Yöneticisi

@fayzdak1ng

Çevirmen Kadrosu
@fayzdak1ng

Gözlemci
@SoloqYamaBOT

Test
@fayzdak1ng

Teknik Destek ve Paketleme
@atessivas
Yazar
fayzdak1ng
İndirilme
0
Görüntüleme
236
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar