Neler yeni
The Callisto Protocol Türkçe Yama Projesi / Ortak Çeviri

Yamayı İndir The Callisto Protocol Türkçe Yama Projesi / Ortak Çeviri 1.0

indirmek için izniniz yok lütfen kayıt olunuz
1713082920475.png
Callisto Protocol oyununun yerelleştirme projesinin başladığını sizlere zevkle duyurmak istiyoruz.

Başta şunu söylemek istiyorum. Bu yama çevirisinde değerli "SinnerClown" ekibindeki arkadaşlarımızın yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.


Oyun Hakkında;Callisto Protocol
, 2022 yılında Striking Distance Studios tarafından geliştirilen ve Krafton tarafından yayınlanan bir hayatta kalma korku oyunudur. Oyun, Dead Space serisinin yaratıcısı olan Glen Schofield tarafından yönetildi ve serinin ruhsal bir devamı olarak kabul edilir. Hikaye, yıldız gemisi kaptanı Jacob Lee’nin (Josh Duhamel) Jüpiter’in uydusu Callisto’da bir kaza sonucu yüksek güvenlikli bir hapishaneye hapsedilmesiyle başlar. Jacob, gizemli bir hastalığın hapishaneyi sardığı ve zamanla esir tutanlarının karanlık sırlarını öğrendiği bir hayatta kalma mücadelesi vermek zorunda kalır. Oyuncular, enfekte olmuş mahkumlarla savaşırken kaynakları toplamak ve veri günlüklerini incelemek için seviyeleri keşfederler.

Jacob’un sağlığı, boynunun arkasındaki bir implant olan “C.O.R.E. Cihazı” ile gösterilir. Sağlığı, seviyeler boyunca bulunan enjekte edilebilir paketlerle yenilenebilir. Jacob, düşmanlara karşı savaşmak için silahlar kullanabilir ve düşman saldırılarından kaçınmak için bir yakın dövüş sistemi kullanabilir. Her iki savaş stili de düşman türleriyle karşılaşırken daha fazla çeşitlilik sağlar. Jacob, oyun sırasında ses günlüklerini toplayabilir ve inceleyebilir.Oyun, gelecekte, Jüpiter’in uydusu Callisto’da bulunan Black Iron Hapishanesi’nde geçer.


Emeği Geçenler

fayzdak1ng
Swat
Atessivas
Profesor Pikachu
Lone Ranger
Serkan Alıç
CidquGörseller


1713082963341.png


1713083001231.png


1713083020336.pngThe Callisto Protocol Türkçe Yama Çalışması Sinnerclown Çeviri ile birlikte 29 Mart'ta başlamış olup eşzamanlı olarak testi de devam etmektedir. Yama çeviriden ziyade yerelleştirme tadında olacaktır.

Çeviri+Test Durumu = %55


Bu bir SoloQYAMA - Sinnerclown Çeviri ortak projesidir.​


Yeni Logo Duyurusu:

1713083158882.png

  • Beğen
Tepkiler: kuiks
Yazar
fayzdak1ng
İndirilme
7
Görüntüleme
247
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar