Neler yeni

Haber Bu Ay Çıkacak Yeni Oyunlar

content_612bedf30448d_72653.jpg


Bu ay çıkacak yeni oyunları merak ediyorsanız, bu yazı tam size göre. Bu yazıda, bu ay piyasaya sürülecek en heyecan verici oyunları listeledik ve her biri hakkında kısa bir bilgi verdik. İşte bu ayın oyun takvimi:

- 5 Ağustos: Humankind
Strateji oyunu severlerin kaçırmaması gereken bir yapım olan Humankind, insanlık tarihinin farklı dönemlerinde medeniyet kurmamızı sağlayan bir oyun. Oyunda, 60 farklı kültürden birini seçerek kendi tarihimizi yazabiliyoruz. Oyunun grafikleri, sesleri ve oynanışı oldukça kaliteli görünüyor.

- 10 Ağustos: Black Book
Kara büyü ve Slav mitolojisine dayanan bir macera oyunu olan Black Book, bir cadı olan Vasilisa'nın hikayesini anlatıyor. Vasilisa, sevgilisinin ölümünden sonra kara kitabın peşine düşer ve bu kitabı tamamlamak için yedi mühürü kırmak zorunda kalır. Oyunda, kart tabanlı savaş sistemi, bulmacalar ve keşfedilecek bir dünya bizi bekliyor.

- 13 Ağustos: Hades
Geçen yıl PC ve Switch için çıkan ve büyük beğeni toplayan Hades, bu ay PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için de çıkıyor. Roguelike türündeki bu oyun, Yunan mitolojisinde yeraltı dünyasının prensi olan Zagreus'un tanrılardan kaçma macerasını konu alıyor. Oyunda, her ölüm sonrası yeni yetenekler kazanabiliyor, tanrılarla diyalog kurabiliyor ve farklı silahlar deneyebiliyoruz.

- 19 Ağustos: Twelve Minutes
Gerilim ve gizem dolu bir interaktif film gibi oynanan Twelve Minutes, bir zaman döngüsüne hapsolan bir adamın yaşadıklarını anlatıyor. Oyunda, her 12 dakikada bir tekrarlanan olayları değiştirmek için ipuçları arıyor, kararlar veriyor ve sonucu etkiliyoruz. Oyunun seslendirme kadrosunda Willem Dafoe, Daisy Ridley ve James McAvoy gibi ünlü isimler var.

- 25 Ağustos: Psychonauts 2
2005 yılında çıkan ve kült bir statü kazanan Psychonauts'ın devam oyunu olan Psychonauts 2, uzun bir bekleyişin ardından nihayet geliyor. Bu oyunda da, zihinlere girebilen gizli ajanlar olan Psychonauts'ın yeni üyesi Razputin'i yönetiyoruz. Oyunda, farklı zihinlerde maceralara atılıyor, komik karakterlerle tanışıyor ve psikik güçlerimizi kullanıyoruz.

- 27 Ağustos: No More Heroes 3
Eccantrik kiralık katil Travis Touchdown'ın maceralarının devam ettiği No More Heroes 3, sadece Switch için çıkacak bir aksiyon oyunu. Oyunda, uzaylıların işgaline karşı savaşmak için kılıcımızı kuşanıyor, çeşitli görevleri yerine getiriyor ve boss savaşlarına giriyoruz. Oyunun mizahı, müzikleri ve grafik stili oldukça dikkat çekici.

Bu ay çıkacak yeni oyunlar bunlarla sınırlı değil elbette. Ancak bizim sizin için seçtiğimiz en ilgi çekici oyunlar bunlar. Bu oyunlardan hangilerini merak ediyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar