Neler yeni

Tamamlanmış Tdpa: House Of Ashes Projesi

aleyna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bu oyunu bende türkçee oynamak istiyoruum. ama yama yı bulamıyorum nerede yardımcı olurmusunuz

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com
merhaba arkadaşlar bu oyunu bende türkçee oynamak istiyoruum. ama yama yı bulamıyorum nerede yardımcı olurmusunuz
Buraya tıklayarak indirme sayfasına gidebilirsiniz. Sağda mor renkte dosyayı indir yazar oraya basmanız yeterlidir. Sorun çıkarsa konu açabilir yada buraya yazabilirsiniz.

aleyna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
teşekkür ederim ama kurulum ile ilgili bilgiler yok. oyunun hangi klasörlerine yapıcam bu dosyaları

boss1550

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
merhaba kurdugumuz yamayı tekrar nasıl kaldırabilirz

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com

boss1550

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
oyunu verdiğiniz linkten indiriyorum ama başarısız ağ hatası alıyorum linkleri baska nasıl indirebilirim

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com
oyunu verdiğiniz linkten indiriyorum ama başarısız ağ hatası alıyorum linkleri baska nasıl indirebilirim
Linki tekrardan denedim bir sorun ile karşılaşmadım modemi isterseniz açıp kapatın tarayıcınızın çerezlerini temizleyin sonra tekrardan deneyin isterseniz.

boss1550

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Linki tekrardan denedim bir sorun ile karşılaşmadım modemi isterseniz açıp kapatın tarayıcınızın çerezlerini temizleyin sonra tekrardan deneyin isterseniz.
merhaba link 1 yüzde 96 da ağ bağlantı hatası veriyor
link 2 yüzde 54 te ağ bağlantı hatası veriyor
link 3 sorunsuz iniyor
diğerlerini nasıl indirebilirim

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com
merhaba link 1 yüzde 96 da ağ bağlantı hatası veriyor
link 2 yüzde 54 te ağ bağlantı hatası veriyor
link 3 sorunsuz iniyor
diğerlerini nasıl indirebilirim
Sorununuzu çözecektir.

boss1550

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
paks klaösründeki XTurkish dosyasını silin.
merhaba yamayı kurunca fatal error hatası alıyorum ve oyun kapanıyor yamayı kaldırınca oyun düzeliyor. oyun korsan ve sizin verdiğiniz cracktan crackladim ama yinede olmadı bu hatayı almamak için ne yapmam lazım teşekkürler

atessivas

Yeni Üye
Çevirmen
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
merhaba yamayı kurunca fatal error hatası alıyorum ve oyun kapanıyor yamayı kaldırınca oyun düzeliyor. oyun korsan ve sizin verdiğiniz cracktan crackladim ama yinede olmadı bu hatayı almamak için ne yapmam lazım teşekkürler
Bizim verdiğimiz crack i sorunsuz kullanabilmeniz için verdiğimiz full oyun linklerini de indirmeniz lazım. Verdiğimiz linkten oyunu indirirseniz hata almayacaksınız.

boss1550

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bizim verdiğimiz crack i sorunsuz kullanabilmeniz için verdiğimiz full oyun linklerini de indirmeniz lazım. Verdiğimiz linkten oyunu indirirseniz hata almayacaksınız.
şimdi indirdim 3 linkide fakat The Dark Pictures Anthology House of Ashes adında bir klasör ve içinde de depotcache ve steamapps diye iki klasör var crackide yaptım ama oyun acılmadı ne yapmam gerekiyor

atessivas

Yeni Üye
Çevirmen
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
şimdi indirdim 3 linkide fakat The Dark Pictures Anthology House of Ashes adında bir klasör ve içinde de depotcache ve steamapps diye iki klasör var crackide yaptım ama oyun acılmadı ne yapmam gerekiyor
Steamapps içerisine crack dosyasını atın. Virüs programı kapalı ise oyun açılacaktır. Olmazsa discorddan bana yazın. Bağlanıp sorunu çözeyim.
atessivas#5764

Volkan Kanlıkuyu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
uzun bir zamandır yamayı bekliyordum yorum yaptıktan sonra indirememe hatasıyla karşılaşmıştım ve ümidimi kesip bıraktım aylar sonra sadece yeniden oluyormu diye girdiğim anda bir baktım artık indirebliyorum yamayı hazırlayanların emeğine sağlık

eray3162

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Linklerde bir sıkıntı mı var? İndiremiyorum, sayfa yüklenemedi diyor.

Ekli dosyalar

• resim_2023-11-11_132005542.png
    resim_2023-11-11_132005542.png
    39.3 KB · Görüntüleme: 4

fayzdak1ng

Yeni Üye
Kurucu
Çevirmen
Tester
Doğrulanmış
Kayıtlı Üye
Web sitesi
soloqyama.com

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Forumuz,kaynak sayfasında bulunan dosyaları indirmek için bazı   şartlar   vardır.

İlgili kaynak dosyasını beğenip yorum yapmadan dosya indiremezsiniz.

teşekkürler, sağol, çok iyi, asdqwe, çalışıyor, ty ve benzeri SPAM   YAPMAK  YASAKTIR!

Aynı mesajı sürekli olarak yazmak. teşekkürler, tşk ve benzeri!   YASAKTIR!

Spam mesaj atan görürseniz "YETKİLİYE BİLDİR" tuşu ile bize bildirmeniz önem  ;ve  rica olunur!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar